">
head
        úvod     služby     ceník     kdo jsme     odkazy     kontakt     
Jazyky

Hlavní specializací naší kanceláře jsou jazyky bývalé srbochorvatštiny – nyní srbština, chorvatština bosenština a černohorština. Jako rodilí mluvčí u nich tlumočíme a překládáme z jazyka i do jazyka. Doplňkově děláme angličtinu a španělštinu, zde nicméně pouze překlad z jazyka.

Překlady

Pracujeme se všemi typy textů, od beletrie, poezie a filmových scénářů před odborné texty až po technické příručky, manuály, smlouvy a právní dokumenty apod. V srbštině, chorvatštině, bosenštině a černohorštině je zároveň možné vyhotovit překlad se soudním ověřením, ve všech jazycích je možné vyhotovit překlad expres nebo na počkání nebo jej naopak zaslat na dobírku.

Tlumočení

V srbštině, chorvatštině, černohorštině a bosenštině rovněž nabízíme služby tlumočníků s letitou praxí, od běžného tlumočení na svatbách nebo na úřadech až po tlumočení sjezdů a konferencí. Máme rozsáhlé zkušenosti se všemi typy tlumočení, od konsekutivního až po kabinkové.

Jazykové korektury

Doplňkově děláme jazykové korektury českých textů.

Odborné korektury

V oblasti společenských věd, především historie, dějin náboženství, dějin Latinské Ameriky a filosofie nabízíme korekturu odborných výrazů v textech, včetně úpravy bibliografie.